O mnie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Czok

Adwokat Dawid Czok z Nysy i Opola

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Czok

Wykształcenie

Uzyskałem tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, następnie rozpocząłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Opolu.
W 2021 roku złożyłem egzamin adwokacki, jak również uzyskałem tytuł mediatora.

Kompetencje

Specjalizuję się w praktyce procesowej we wszystkich instancjach, zarówno jako obrońca w sprawach karnych, jak i pełnomocnik w sporach sądowych i negocjacjach m.in. z zakresu prawa cywilnego, prawa nieruchomości, prawa energetycznego, a także w procesach związanych z realizacją  inwestycji budowlanych oraz postępowaniu egzekucyjnym. Świadczę usługi z zakresu prawa dla podmiotów z Polski i z zagranicy.

Angażuję się także społecznie, oferując bezpłatne wsparcie prawnicze o charakterze pro publico bono. Aktywnie wspieram m.in. sprawy istotne z punktu widzenia interesu społecznego.

Do każdej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem, uczciwością i sumiennością. W wykonywaniu zawodu kieruję się etyką zawodową, w tym szczególnie akcentuję zachowanie tajemnicy adwokackiej. Ponadto zwracam uwagę na utrzymanie wysokiej sprawności zawodowej poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

W celu zachowania najwyższego poziomu usług, współpracuję z wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin wiedzy, w tym z zakresu budownictwa i szacowania nieruchomości, obsługi notarialnej oraz podatkowej.